SuperCycling.cz

Speciál Vincenza Nibaliho - Merida Scultura Giro d´Italia 100

4. 5. 2017, 21:33

Nejen italští tifosi, ale i nejvyšší vedení společnosti Merida, věří ve vítězství Vincenza Nibaliho na stém ročníku Giro d`Italia natolik, že pro jednoho z velkých favoritů připravili velmi originální designovou úpravu závodního speciálu Merida Scultura.

BICI MERIDA GIRO 2017 L 0059

Standardní rám, který používá celý tým Bahrain Merida, vystřihli v designu, jenž nejen nám, ale hlavně Žralokovi z Messiny, připomíná všechny vítěze, kteří oslavili svůj triumf na Giro d`Italia.

Na zlaté linii vinoucí se od hlavového sloupku přes horní rámovou trubku směrem k sedlovce jsou uvedena jednotlivá jména všech vítězů růžového závodu. Tato zlatá stuha, která omotává rám Nibaliho Scultury, symbolizuje trofej, o kterou se bude lídr týmu Bahrain Merida prát.

Zlatá stuha na rámu je opravdu zlatá. Lístky z pravého zlata byly položeny na rámové trubky ještě před finální aplikací transparentního laku, který tuto nádheru chrání před poškozením. 

BICI MERIDA GIRO 2017 L 0053

Jestliže Vincenzo Nibali jubilejní roční Gira vyhraje, zapíše se do historie závodu “zlatým” písmem a navíc rozšíří úzkou skupinu jezdců, kterým se podařilo závod o růžový dres vyhrát třikrát.

BICI MERIDA GIRO 2017 L 0058

Tým Bahrain-Merida, který bude na Giru podporovat obhájce loňského ročníku je sestaven z těchto výjimečných jezdců: Valerio Agnoli, Manuele Boaro, Enrico Gasparotto, Javi Moreno, Franco Pellizotti, Luka Pibernik, Konstantsin Sivcov a Giovanni Visconti.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.