SuperCycling.cz

Představujeme: ISAAC – zákony pohybu

12. 5. 2017, 06:16

Českému publiku představujeme v zahraničí již kultovní značku ISAAC původem z Holandska, která osloví zejména cyklistické fajnšmekry a příznivce netuctových věcí. Značka ISAAC se svojí filozofií inspirovala u známého fyzika Isaaca Newtona, autora slavných fyzikálních zákonů mechaniky. 

mesonhlavni

Podobně jako sir Newton ve fyzice, je i ISAAC jedním z pionýrů v oblasti karbonových technologií a nových řešení zpracování karbonového materiálu. Značka začínala původně jako výrobce celokarbonových vidlic, které byly jako stěžejní součást dodávány pro tehdy slavnější značky, ale postupem času se stala lídrem i v oblasti vývoje celokarbonových rámů díky své inovativnosti a kvalitě zpracování karbonu.

logois

ISAAC vsadil na emoce a snaží se svým zákazníkům přinést výjimečnost a silný zážitek z jízdy.  Jeho modely jsou designově nadčasové díky luxusnímu výhradně černo-bílému designu, který nepodléhá trendy módním vlnám. Vyspělost technických řešení se promítá do čistých nekomplikovaných linií a předvídatelném sebejistým chování na silnici.

Jako zákazník dostáváte v každém okamžiku to nejlepší, neboť u ISAACu probíhá tzv. kontinuální vývoj každého modelu a jeho neustálé vylepšování ve spolupráci s holandskými profesionály jako je např. Pieter Weening a celý tým Roompot. Vývoj tedy neustále reaguje na zpětnou vazbu od závodníků i zákazníků.

koloweninha

Nadčasovost by Vás mohla svádět k myšlence konzervatismu, ale ISAAC byl jednou z prvních značek, která dokázala postavit na start UCI závodů profi tým na kotoučích. Rámové technologie jsou vyvinuty a otestovány, nyní je již pouze na zákaznících, co si vyberou, ISAAC je na to připraven.

Stejně tak to byla jedna z prvních značek na světě, která začala používat skutečně oversize ruční monokok profily ke stavbě svých kol. Každý model z nabídky ISAACu tak využívá správné technologie k tomu, aby nekompromisně plnil svůj účel. Není to o porovnání katalogových měr a vah, ale o Vašich potřebách, které jednotlivé modely reflektují.

cernykoloisak

Filozofie přístupu ke kolům a odlišení ISAACu od mainstreamu zaujala i Ing. Petra Nováka, 10násobného amatérského mistra ČR v silniční cyklistice. Jeho projekt tréninkového centra Sport Races chce také dělat věci jinak a nikoli mainstreamově. Pod záštitou tohoto centra tak vznikl amatérský závodní tým Sport Races Isaac – Team, který bude mít za úkol přiblížit tuto značku veřejnosti přímo v akci.

Většina členů týmu měla možnost kola sedlat již na letošním jarním soustředění, kde jsme se zeptali na dojmy i Petra Nováka: „Vystřídal jsem již mnoho kol a na svoji výbavu kladu vždycky jen ty nejvyšší nároky. Na Isaac Element jsem ale sednul, rozjel se a měl i po několika hodinách v sedle pocit, jako by bylo stavěné přesně mě na míru. Kolo jede kam chci z kopce, po rovině, na větru, tuhý rám přenese veškerou energii i při silném záběru do kopce. Skvěle spojuje pohodlí a tuhost, kolo jede a moje záda zvládají i dlouhé tréninky bez problémů. Rád se pouštím na závodech do dlouhých úniků, myslím, že tohle bude ten správný stroj pro mě!“

isakvkopci

ISAAC používá na kolech své vlastní komponenty z hliníku a karbonu. Použité sady jsou vždy kompletní v rámci dané úrovně, bez mixování komponentů různých úrovní či značek. Tento nešvar zde nenajdete ani u levnějších modelů.

Důraz na zákazníka a jeho potřeby je vidět i v možnosti vybrat si sady z nabídky Shimana i Campagnola, zvolit si délky klik, představce, převodníky či např. dlouhé vodítko. Tyto věci jsou běžné spíše u zákaznických staveb na obchodě, než přímo u výrobce – ale i tato Vaše přání dokáže ISAAC, sídlící v holandském Geelenu, splnit. 

ncoodisaka

Konfigurovatelnost nekončí výběrem komponentů, ale reflektuje i jednu z nejdůležitějších věcí – zapletená kola. V České Republice a na Slovensku Vám zdejší distributor ve spolupráci se svými obchodními partnery přináší unikátní možnost volby zapletených kol při objednávce.

Díky spolupráci s holandskou firmou Fast Forward Wheels, která vyrábí špičková zapletená karbonová kola, a kterou si pro spolupráci vybral i samotný ISAAC, můžete bez omezení vybírat z celého jejich katalogu.

A je jedno, jestli řešíte zrovna nejlevnější nebo nejdražší model – ISAAC chápe jak potřebu koupě levnějšího modelu na špičkových kolech, tak koupi topmodelu s koly základními. Právě Vaše potřeby jsou zde tím určujícím.

Kola ISAAC dokáží nejen uspokojit Vaše technické nároky, ale umí něco víc – předají Vám část své osobitosti. Nedívejte se kolem sebe, ale nechte ostatní, ať se dívají na Vás…

Modely ISAAC si můžete prohlédnout na stránkách www.isaac-cycle.cz

Základní přehled modelů naleznete také ve fotogalerii.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.