SuperCycling.cz

Představení - Merida Reacto 2018

30. 6. 2017, 09:12

Německo-taiwanská společnost Merida přichází do sezóny 2018 s inovovaným aerodynamickým modelem Reacto III. Ostrý debut těchto kol proběhne právě na Tour de France.

IMG-7213-2-680

Hlavní změny jsou: snížení aerodynamického odporu, váhy, navýšení pevnosti, dvě různé geometrie a výběr mezi ráfkovými a kotoučovými brzdami.

TdF bahrain

Spojení Meridy s týmem registrovaném v Bahrainu je všeobecně známé. Mnozí pozorní fanoušci zaregistrovali, že týmoví jezdci testovali novinku již během jarních závodů. Ostrému nasazení bude novinka podrobena až na Tour de France. K naší velké radosti si Reacto III svojí premiéru odbude společně s naším debutantem na Tour de France, Ondrou Cinkem.

Trochu z historie

První Reacto bylo vloženo do nabídky Meridy již v roce 2011. S novým modelem třetí generace řady Reacto ho spojovala lehká aerodynamická úprava rámu, vidlice a sedlovky, integrace všech lanovodů a příprava pro elektronické řadící systémy. K opravdovému aero kolu to mělo ovšem ještě hodně daleko.

Reacto II Merida odhalila jako novinku na sezónu 2014. Konstruktéři slavili úspěch na všech frontách. Nová modifikace rámu, která byla plně podřízena maximálnímu snížení aerodynamického odporu, byla natolik zásadní, že model Reacto II patřil mezi top pětku nejlepších v této kategorii.

Na dvojce výrobce upravil nejen tvar rámu, ale myslel i na navýšení celkové pevnosti rámu a i jezdcovo pohodlí. Poprvé se kola značky Merida také objevují na závodech WorldTour, a to s týmem Lampre Merida.

IMG 7222 680

Současnost

Druhá modifikace Reacta je aktuální novice Reacto III podobná o poznání více, než byla jednička dvojce. Z větší vzdálenosti byste rozdíly jen těžko hledali. Nicméně, ještě jednou si připomeňme hlavní inovace.

 • vylepšení aerodynamiky
 • snížení váhy
 • navýšení pohodlí
 • dvě geometrie
 • poprvé kotoučové brzdy
 • integrovaný kokpit

reacto kokpit

Vylepšení aerodynamiky

Redukce aerodymanického odporu nového modelu byla na prvním místě. Podle informací od samotného výrobce je to rovných 5%. Může se to zdát málo, ale každé procento se dnes počítá. Základní rysy rámu zůstaly bez změny. Konstruktéři se v tomto případě drželi osvědčené profilace NACA Fastback.

Úpravou si prošla převážně přední část rámu. Tělo hlavové trubky, ve které jsou uložena dvě průmyslová ložiska v rozměrech 11/4” a 1/18”, je o něco subtilnější a nově v kapkovitém profilu. Pohodnou optimalizaci dostala i horní rámová trubka.

Ihned za hlavovým složením je nápadně robustnější tak, aby co nejvíce navazovala na hlavové složení a nový kokpit od firmy Vision. Z časovkářského speciálu nové Reacto převzalo “spojler” před zadní brzdou, která je umístěna za středové pouzdro. Poslední rozpoznatelnou změnou jsou subtilnější vzpěry zadní stavby.

IMG 7229 320      IMG 7219 320

Snížení váhy

Vyšší váha aero speciálů je hodně probírané téma a hraje velkou roli při rozhodování samotných závodníků, jestli sáhnout po klasickém univerzálním kole, a nebo využijí model s aerodynamickou úpravou. UCI limit je daný, 6,8 kg pro všechny.

Většina týmů kola svých jezdců musí dovažovat přidáním těžšího materiálu na nejvýhodnější místo. Většinou to bývá do středového pouzdra. Dostat tedy váhu aero kola na tuto hranici, bylo hlavním cílem konstruktérů od Meridy. Podle čísel, která máme dnes k dispozici, je redukce váhy na novém rámu Reacto III zásadnější než redukce aerodynamického odporu. V konečném součtu se jedná o celých 335 g/18%.

IMG 7223 320      IMG 7224 320

 

Reacto II

Reacto III CF4

rám

1250g.

1010g.

vidlice

406g.

368g.

sedlovka

300g.

250g.

zámek sedlovky

30g.

30g.

hlavové složení

60g.

53g.

celková váha

2046g.

1711g.

celková redukce

 

335g.

IMG 7281 680

Změna karbonové směsi k vyšší třídě (karbon 30T, 40T a z deseti 10%  60T), tenčí sedlové vzpěry na zadní stavbě a k tomu nová karbonová sedlovka Flex Stay, která je vyrobena pouze z jednoho kusu.

To jsou hlavní podílníci na snížení váhy nového Reacta. Tím vším se může pochlubit rám s označením CF4. U levnějšího provedení CF2 je použitá směs 24T a 30T a sedlovka ve vyrobená ze dvou kusů.

 

CF4

CF2

rám

1010g.

1093g.

vidlice

368g.

403g.

sedlovka

250g.

300g. 

Z výše uvedeného je patrné, že při troše přemýšlení je naprosto reálné takové kolo pro závodníky týmu Bahrain Meride připravit. Čas nám ukáže, jestli zažité zvyky závodníci pozmění a nebo zůstanou věrni tradici.

IMG 7267 680

Navýšení komfortu

Při rozhodování nejen samotných závodníků, ale také nás obyčejných uživatelů, hraje svojí roli při výběru kola i možnost jistého pohodlí, kterým kolo disponuje. V Meridě zapracovali tuto myšlenku i do přípravy nového Reacta.

Úpravou sedlovky a zadních vzpěr , které nově disponují vyšší flexibilitou, bylo docíleno 24% navýšení v pohlcování nerovností. To není zrovna málo. Při etapách, kdy jezdci jsou nuceni zůstat v sedle více jak šest hodin a ještě k tomu několik dní za sebou, je to zásadní výhoda, kterou by mohli závodníci využít.

Dvě geometrie, nejen pro závodníky

Je příjemné vědět, že při konstruováni kola typu Reacto výrobce myslí i na obyčejné smrtelníky, kteří si rádi koupí “trendy” kolo, ale co rozhodně nechtějí, je na něm posléze trpět. Merida tedy přichází se dvěma geometriemi, CF4 a CF2.

Oba typy jsou až na jednu  úpravu totožné. Varianta CF2 má o 2 centimetry vyšší hlavovou trubku a tím umožňuje nastavení pohodlnějšího/vzpřímenějšího posedu. Jinak za zmínku určitě stojí, že nové Reacto má geometrii totožnou s univerzálním modelem Scultura. Jeden z důvodů je ten, že kolo je lépe ovladatelné a tím pádem pro závodníky využitelné i v členitějším terénu.

IMG 7202 680

Kotoučové brzdy na 6 modelech

V nabídce na příští sezónu je celkem sedm modelů a z nich je možné hned šest objednávat i v provedení s kotoučovými brzdami. V Meridě tomuto trendu hodně věří. Tak pro lepší účinnost kotoučových brzd přišli i s vlastní technologií ochlazování brzdového třmenu.

Ten se jmenuje Disc Cooler a najdeme ho mimo jiné i na aktuálním modelu Scultura Disc. Žebrování připomínající žraločí žábry ochlazuje brzdící třmeny o celých 35% rychleji a tím pádem je brzdný účinek, například v dlouhých alpských sjezdech, vyšší.

Rámy pro kotoučové brzdy vycházejí ze stejné geometrie jako rámy určené pro použití klasických ráfkových brzd. Úpravou si prošlo pouze uchycení kol/nábojů do rámu. Přední i zadní kolo je fixováno do rámu pevnou osou, tím je zajištěna dostatečné pevnost a současně se eliminuje špatné nasazení kola do patky, potažmo možně škrtání kotouče o destičky.

Z čeho budeme vybírat?

Jak jsme se již znímili, výběr bude široký. Standardní nabídka sedmi modelů je v některých případech zdvojena právě o dvojí provedení brzd. Stejný model si zákazník může vybrat jak v provedení s ráfkovými, tak i v provedení s kotoučovými brzdami. V konečném součtu je nabídka nového Reacta poskládána z 13 modelů!

REACTO TEAM-E

Rám: CF4 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Dura-ace Di2

Kola: Fulcrum Speed 55 Carbon

REACTO 9000-E

Rám: CF4 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Sram eTap

Kola: Fulcrum Metron 55 Carbon

REACTO 8000-E

Rám: CF4 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Ultegra Di2

Kola: Fulcrum Metron 55 Carbon

REACTO 7000-E

Rám: CF2 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Ultegra Di2

Kola: Fulcrum Aero Alloy

REACTO 6000

Rám: CF2 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Ultegra

Kola: Alloy Aero

REACTO 5000

Rám: CF2 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Ultegra

Kola: Merida Expert

REACTO 4000

Rám: CF2 brzdy pouze mechanické

Sada: Shimano 105

Kola: Merida Expert

 

 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

 • nutfincars
  14. 8. 2018, 05:29 (před 11 hodiny)

  [b][url=http://www.luxuryofwatches.me/]swiss replica watches aaa+[/url][/b]
  [b][url=http://www.luxuryofwatches.me/]swiss replica watches[/url][/b]
  <ul><li><strong><a href="http://www.luxuryofwatches.me/">high quality replica watches</a></strong>
  </li><li><strong><a href="http://www.luxuryofwatches.me/">watches</a></strong>
  </li><li><strong><a href="http://www.luxuryofwatches.me/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong>
  </li></ul><br>

  <title>Omega De Ville 7806.30.32 Mens automatic mechanical watches (OMEGA) [f566] - $218.00 : Professional replica watches stores, luxuryofwatches.me</title>
  <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
  <meta name="keywords" content="Omega De Ville 7806.30.32 Mens automatic mechanical watches (OMEGA) [f566] Replica Rolex Watches Replica Patek Philippe Replica Omega Watches Replica TAG Heuer Watches Replica Audemars Piguet Replica Breitling Watches cheap replica watches online sales" />
  <meta name="description" content="Professional replica watches stores Omega De Ville 7806.30.32 Mens automatic mechanical watches (OMEGA) [f566] - Omega Constellation wristwatches are one of the world is most popular watches. Cindy Crawford chose Constellation watches more than 10 years ago and since that time many other celebrities and ordinary watch connoisseurs have followed her example. The new luxurious Constellation collection was released in honor of the 160 year " />
  <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />


  <link rel="canonical" href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" />

  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.luxuryofwatches.me/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" />
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.luxuryofwatches.me/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" />
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.luxuryofwatches.me/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" />
  <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.luxuryofwatches.me/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" />  <select name="currency" onchange="this.form.submit();">
  <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option>
  <option value="EUR">Euro</option>
  <option value="GBP">GB Pound</option>
  <option value="CAD">Canadian Dollar</option>
  <option value="AUD">Australian Dollar</option>
  <option value="JPY">Jappen Yen</option>
  <option value="NOK">Norske Krone</option>
  <option value="SEK">Swedish Krone</option>
  <option value="DKK">Danish Krone</option>
  <option value="CNY">CNY</option>
  </select>
  <input type="hidden" name="main_page" value="product_info" /><input type="hidden" name="products_id" value="1055" /></form></div></div>


  <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px">
  <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div>
  <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent">
  <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-patek-philippe-c-22.html">Replica Patek Philippe</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-audemars-piguet-c-54.html">Replica Audemars Piguet</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-breitling-watches-c-55.html">Replica Breitling Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-c-38.html"><span class="category-subs-parent">Replica Omega Watches</span></a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-omega-constellation-c-38_39.html">Omega Constellation</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-omega-de-ville-c-38_40.html">Omega De Ville</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-omega-museum-classic-c-38_41.html">Omega Museum Classic</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-omega-olympic-collection-c-38_42.html">Omega Olympic Collection</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-omega-olympic-special-edition-c-38_43.html">Omega Olympic Special Edition</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-omega-seamaster-c-38_44.html">Omega Seamaster</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-omega-specialities-c-38_45.html">Omega Specialities</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-omega-speedmaster-c-38_46.html">Omega Speedmaster</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-rolex-watches-c-1.html">Replica Rolex Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-tag-heuer-watches-c-47.html">Replica TAG Heuer Watches</a></div>
  </div></div>


  <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px">
  <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.luxuryofwatches.me/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div>
  <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-new-rolex-ladydatejust-pearlmaster-baselworld-2013-c904-p-281.html"><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/_small//watches_26/Rolex-Watches/Rolex-New-2013/Replica-New-Rolex-Lady-Datejust-Pearlmaster.jpg" alt="Replica New Rolex Lady-Datejust Pearlmaster: Baselworld 2013 [c904]" title=" Replica New Rolex Lady-Datejust Pearlmaster: Baselworld 2013 [c904] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-new-rolex-ladydatejust-pearlmaster-baselworld-2013-c904-p-281.html">Replica New Rolex Lady-Datejust Pearlmaster: Baselworld 2013 [c904]</a><div><span class="normalprice">$13,314.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;98% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-new-rolex-cosmograph-daytona-baselworld-2013-78fa-p-278.html"><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/_small//watches_26/Rolex-Watches/Rolex-New-2013/Replica-New-Rolex-Cosmograph-Daytona-Baselworld.jpg" alt="Replica New Rolex Cosmograph Daytona: Baselworld 2013 [78fa]" title=" Replica New Rolex Cosmograph Daytona: Baselworld 2013 [78fa] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-new-rolex-cosmograph-daytona-baselworld-2013-78fa-p-278.html">Replica New Rolex Cosmograph Daytona: Baselworld 2013 [78fa]</a><div><span class="normalprice">$13,268.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$209.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;98% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-new-rolex-daydate-watch-baselworld-2013-39e6-p-280.html"><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/_small//watches_26/Rolex-Watches/Rolex-New-2013/Replica-New-Rolex-Day-Date-Watch-Baselworld-2013.jpg" alt="Replica New Rolex Day-Date Watch: Baselworld 2013 [39e6]" title=" Replica New Rolex Day-Date Watch: Baselworld 2013 [39e6] " width="130" height="130" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-new-rolex-daydate-watch-baselworld-2013-39e6-p-280.html">Replica New Rolex Day-Date Watch: Baselworld 2013 [39e6]</a><div><span class="normalprice">$12,325.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$208.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;98% off</span></div></div></div>

  </div></td>
  <td id="columnCenter" valign="top">

  <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.luxuryofwatches.me/">Home</a>&nbsp;::&nbsp;
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/replica-omega-watches-c-38.html">Replica Omega Watches</a>&nbsp;::&nbsp;
  Omega De Ville 7806.30.32 Mens automatic mechanical watches (OMEGA) [f566]
  </div>


  <div class="centerColumn" id="productGeneral">
  <form name="cart_quantity" action="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html?action=add_product" method="post" enctype="multipart/form-data">

  <div style="float:left; width:350px;">  <link rel="stylesheet" href="http://www.luxuryofwatches.me/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" />

  <link rel="stylesheet" href="http://www.luxuryofwatches.me/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" />

  <style type="text/css">
  .jqzoom{

  float:left;

  position:relative;

  padding:0px;

  cursor:pointer;
  width:301px;
  height:300px;
  }</style>

  <div id="productMainImage" class="centeredContent back">


  <div class="jqzoom" > <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images//watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic.jpg" alt="Omega De Ville 7806.30.32 Mens automatic mechanical watches (OMEGA) [f566]" jqimg="images//watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic.jpg" id="jqzoomimg"></a></div>

  <div style="clear:both;"></div>  <div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div>
  </div>

  </div>
  <div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'>
  <div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">Omega De Ville 7806.30.32 Mens automatic mechanical watches (OMEGA) [f566]</div>

  <span id="productPrices" class="productGeneral">
  <span class="normalprice">$7,422.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$218.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;97% off</span></span>  <div id="cartAdd">
  Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="1055" /><input type="image" src="http://www.luxuryofwatches.me/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div>

  <br class="clearBoth" />
  </div>  <br class="clearBoth" />

  <div id="productDescription" class="productGeneral biggerText">
  <div class="tabTitles">
  <ul>
  <li> <h4 tid="t1" class="cur"><strong class=""><span>Description</span></strong></h4> </li>
  </ul>
  </div>
  <p>Omega Constellation wristwatches are one of the world is most popular watches. Cindy Crawford chose Constellation watches more than 10 years ago and since that time many other celebrities and ordinary watch connoisseurs have followed her example. The new luxurious Constellation collection was released in honor of the 160 year anniversary of the legendary series. you can get full series of&nbsp;Omega watches: replica&nbsp;Omega DeVille, Double Eagle, Speedmaster Legend, Constellation My Choice, Speedmaster Broad Arrow, Constellation Double Eagle, Constellation Quadra, &nbsp;Speedmaster Day, DeVille Prestige, Seamaster Aqua Terra, Speedmaster Reduced, Seamaster Planet Ocean watches.</p>
  Omega De Ville 7806.30.32 Mens automatic mechanical watches (OMEGA)
  <ul>
  <li>
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-3.jpg" alt="" /></a>
  </li>
  <li>
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-4.jpg" alt="" /></a>
  </li>
  <li>
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-5.jpg" alt="" /></a>
  </li>
  <li>
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-6.jpg" alt="" /></a>
  </li>
  <li>
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-7.jpg" alt="" /></a>
  </li>
  <li>
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-8.jpg" alt="" /></a>
  </li>
  <li>
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-9.jpg" alt="" /></a>
  </li>
  <li>
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-10.jpg" alt="" /></a>
  </li>
  <li>
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-11.jpg" alt="" /></a>
  </li>
  </ul>

  </div>

  <br class="clearBoth" />


  <div id="img_bg" align="center">

  <p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.luxuryofwatches.me/images//watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic.jpg"><img itemprop="image" src="http://www.luxuryofwatches.me/images//watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic.jpg" width=700px alt="/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.luxuryofwatches.me/images//watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-1.jpg"><img itemprop="image" src="http://www.luxuryofwatches.me/images//watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-1.jpg" width=700px alt="/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-1.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.luxuryofwatches.me/images//watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-2.jpg"><img itemprop="image" src="http://www.luxuryofwatches.me/images//watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-2.jpg" width=700px alt="/watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-7806-30-32-Mens-automatic-2.jpg"/></a></p>
  </div>


  <div class="centerBoxWrapper" id="similar_product">
  <h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2>

  <table><tr>
  <td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
  <div style="width:160px;height:200px;">
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-41315276005001-ladies-quartz-watch-omega-7914-p-908.html"><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/_small//watches_26/Omega-Watches/Omega-De-Ville-413-15-27-60-05-001-Ladies-quartz.jpg" alt="Omega De Ville 413.15.27.60.05.001 Ladies quartz watch (Omega) [7914]" title=" Omega De Ville 413.15.27.60.05.001 Ladies quartz watch (Omega) [7914] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-41315276005001-ladies-quartz-watch-omega-7914-p-908.html">Omega De Ville 413.15.27.60.05.001 Ladies quartz watch (Omega) [7914]</a>
  </td>
  <td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
  <div style="width:160px;height:200px;">
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-speedmaster-32321404002001-mens-automatic-mechanical-watches-omega-4c2f-p-1383.html"><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/_small//watches_26/Omega-Watches/Omega-Speedmaster-323-21-40-40-02-001-men-s.jpg" alt="Omega Speedmaster 323.21.40.40.02.001 men's automatic mechanical watches (Omega) [4c2f]" title=" Omega Speedmaster 323.21.40.40.02.001 men's automatic mechanical watches (Omega) [4c2f] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-speedmaster-32321404002001-mens-automatic-mechanical-watches-omega-4c2f-p-1383.html">Omega Speedmaster 323.21.40.40.02.001 men's automatic mechanical watches (Omega) [4c2f]</a>
  </td>
  <td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
  <div style="width:160px;height:200px;">
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/59463031-omega-special-series-mechanical-male-watch-omega-6bbe-p-751.html"><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/_small//watches_26/Omega-Watches/5946-30-31-Omega-special-series-mechanical-male.jpg" alt="5946.30.31 Omega special series mechanical male watch (Omega) [6bbe]" title=" 5946.30.31 Omega special series mechanical male watch (Omega) [6bbe] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.luxuryofwatches.me/59463031-omega-special-series-mechanical-male-watch-omega-6bbe-p-751.html">5946.30.31 Omega special series mechanical male watch (Omega) [6bbe]</a>
  </td>
  <td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
  <div style="width:160px;height:200px;">
  <a href="http://www.luxuryofwatches.me/series-42530342001001-omega-de-ville-ladymatic-automatic-mechanical-female-form-omega-e2f7-p-1586.html"><img src="http://www.luxuryofwatches.me/images/_small//watches_26/Omega-Watches/Series-425-30-34-20-01-001-Omega-De-Ville.jpg" alt="Series 425.30.34.20.01.001 Omega De Ville Ladymatic automatic mechanical female form (Omega) [e2f7]" title=" Series 425.30.34.20.01.001 Omega De Ville Ladymatic automatic mechanical female form (Omega) [e2f7] " width="160" height="160" /></a></div><a href="http://www.luxuryofwatches.me/series-42530342001001-omega-de-ville-ladymatic-automatic-mechanical-female-form-omega-e2f7-p-1586.html">Series 425.30.34.20.01.001 Omega De Ville Ladymatic automatic mechanical female form (Omega) [e2f7]</a>
  </td>
  </table>
  </div>
  <div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.luxuryofwatches.me/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=1055"><img src="http://www.luxuryofwatches.me/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div>
  <br class="clearBoth" />


  </form>

  </div>

  </td>  </tr>
  </table>
  </div>


  <div id="navSuppWrapper">
  <br class="clearBoth" />
  <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;">
  <ul>
  <li class="is-here"><a href="http://www.luxuryofwatches.me/index.php">Home</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.luxuryofwatches.me/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Shipping</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.luxuryofwatches.me/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Wholesale</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.luxuryofwatches.me/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Order Tracking</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.luxuryofwatches.me/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">Coupons</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.luxuryofwatches.me/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Payment Methods</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.luxuryofwatches.me/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Contact Us</a></li>
  </ul>
  </div>

  <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;">
  <ul>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.1luxurywatch.com/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.1luxurywatch.com/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.1luxurywatch.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.1luxurywatch.com/" target="_blank">REPLICA IWC</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.1luxurywatch.com/" target="_blank">REPLICA CARTIER</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.1luxurywatch.com/" target="_blank">REPLICA BREITLING</a></li>
  </ul>
  </div>

  <DIV align="center"> <a href="http://www.luxuryofwatches.me/omega-de-ville-78063032-mens-automatic-mechanical-watches-omega-f566-p-1055.html" ><IMG src="http://www.luxuryofwatches.me/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV>
  <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. </div>


  </div>

  </div>  <strong><a href="http://www.luxuryofwatches.me/">swiss replica watches aaa+</a></strong>
  <br>
  <strong><a href="http://www.luxuryofwatches.me/">swiss replica watches</a></strong>
  <br>