SuperCycling.cz

Alberto Contador má na Treku vlastní design rámu

21. 2. 2017, 06:56

Je to více méně standard poslední pár let. Každá ikona má své závodní kolo vyvedené ve vlastním designu, který většinou svým provedením umocňuje buď jezdcovy úspěchy, nebo závodníkův charakter. Alberto Contador, nový lídr stáje Trek-Segafredo, není tedy v tomto směru žádnou výjimkou.

Kramon-TrekSegafredo-Tenerife-0183-edit-680

Firma Trek představila veřejnosti práci svých designérů jen pár hodin před etapákem Kolem Andalusie, kde Contador debutoval v sezóně 2017 a skončil na druhém místě o pouhou vteřinu za krajanem Valverdem.

TK17 Contador P1 Emonda Rear 3QTR edit copy 680

Alberto patří mezi hrstku jezdců, kterým se podařilo vyhrát všechny tři závody velké trojky, tj. Giro, Tour a Vuletu. Na rámu jsou jeho všechny tři úspěchy zaznamenány v podobě růžové, žluté a červené barvy.

TK17 Contador P1 Emonda Fork edit copy

Na sedlové trubce najdeme navíc "erb”, na kterém jsou Albertova vítězství znázorněna dominantami jednotlivých cílových měst: Duomo v Miláně, Eiffelovka v Paříži a Plaza de Cibeles v Madridu s citátem: "Tam kde je vůle, tam je i cesta".

TK17 Contador P1 Emonda Seat Tube edit copy

Fanoušci El Pistolera nemusí truchlit. Jestliže zatouží vlastnit kolo ve stejném designu, není to žádný problém.  Firma Trek zařadila novou Albertovu barevnou kombinaci do své nabídky Project One.  Stačí si tedy jen objednat správnou velikosti a váš nový rám se za pár dnů stříká ve Waterloo, v samotném sídle firmy Trek.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.