SuperCycling.cz

Veletrh For Bikes z pohledu silničáře

3. 4. 2017, 14:38

Cyklistický Veletrh For Bikes, který se uskutečnil o uplynulém víkendu, přilákal na stánky vystavujících firem do pražských Letňan mraky lidí. Návštěvníci mohli obdivovat tisíce kol, komponentů a doplňků. Byly mezi nimi samozřejmě i silniční exponáty.

saganovoztdf

Češi jsou národem závodníků. Platí to pro bikery a platí to i pro silničáře. Pojďme se teď společně s námi podívat na pár nejzajímavějších silniček a komponentů, které byly na letňanském výstavišti k vidění.

Jedním z nejobletovanějších silničních exponátů veletrhu byl Specialized Venge Vias Petera Sagana z loňské Tour.

saganovomaska

Když už jsme u těch závodních speciálů, tak hned v pátek přivezl ukázat svůj závodní bike také nováček v silničním profi pelotonu Ondra Cink z týmu Bahrain Merida.

ForBikes MeridaCINK

Hodně zajímavý kousek v podobě žhavé novinky SuperX ukazoval na svém stánku také Cannondale s tím, že na tomto kole byla premiérově k vidění také kotoučovková verze elektronického Sram Redu eTap a rovněž nová disková verze zapletených kol Zipp.

ForBikes Cannondale Zipp

Zajímavé pokoukání pro silničáře bylo také na stánku Triexpertu, kde jste mohli skouknout kousky od Kuoty, nebo hned několik "koz" od QuintanaRoo.

ForBikes QuintanaRoo

Mírně extravagantní silniční tretry kombinující tkaničky s Boa kolečkem jste zase mohli obdivovat, nebo se nad nimi ušklíbnout na stánku Progress Cycle.

Že má v Česku zastoupení, připomínal také jeden exklusivní exponát De Rosy s tím, že šlo karbonové dílko designerského studia Pininfarina osazené karbonovým Super Recordem od Campy.

ForBikes DeRosa

Příznivce Colnaga pak určitě nezklamal stánek této značky, na kterém bylo k vidění i toto epesní Colnago Ottanta5 C60, o kterém jsme víc napsali před nedávnem v tomto článku.

ForBikes Colnago

Příznivci značky Canyon měli jedinečnou možnost sáhnout si na jedno z nejlehčích kol na trhu. Tenhle Canyon Ultimate CF EVO osazený superlehkou specifikací od Tune, Lightweight apod. má vážit pod 5 kg a stát těsně pod 280 tisíc...

ForBikes Canyon

Více dalších fotek najdete ve fotogalerii.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.