SuperCycling.cz

Špičková kola Boardman už se prodávají v ČR!

19. 12. 2015, 10:12

Špičková britská kola Boardman, o jejichž nové kolekci jsme vás přímo z prezentace v Londýně informovali před měsícem, už se prodávají v České republice! 

boardman-PR-nahoru

A díky přímému prodejci, firmě Equinox Europe, si nádherné silničky můžete prohlédnout a vyzkoušet v showroomu ve Zlíně v areálu bývalých Baťových závodů. Další showroomy firma zvažuje otevřít v průběhu roku 2016. Pokud Vaše kolo není k dispozici skladem, dodací lhůty jsou do jednoho týdne.

Boardman, to jsou kola s puncem velké kvality. Chris Boardman byl vždy znám jako muž detailu. Však se mu také v dobách jeho aktivní kariéry přezdívalo Profesor. Legendární britský cyklista ve svém sportu vždy hledal něco nového, inovativního, a to se snaží přenést i do podnikání.

bordman PR 34

Olympijský vítěz ve stíhačce jednotlivců z Barcelony 1992 překonal rovněž třikrát světový rekord v hodinovce a je i mistrem světa v časovce z roku 1994. Teď je znám v první řadě jako majitel firmy, která vyrábí špičková kola.

Jak už bylo řečeno, jejich přímým prodejcem v ČR je firma Equinox Europe, s.r.o. Jedná se o společný podnik s jedním z největších světových producentů na poli kompozitních materiálů, zejména pak karbonových kol. Na trhu působí od roku 2010, její zapletená kola se dnes prodávají ve 20 zemích Evropy. V České republice a na Slovensku si drží jedno z dominantních postavení ve sportovní cyklistice.

boardman PR 43

„V České a Slovenské republice prodáváme kola přímo vám, konečnému uživateli, takže jste nám úplně nejblíž. Vynechali jsme klasický distribuční řetězec, díky čemuž dostanete kola za tu nejlepší možnou cenu a napřímo od jediného prodejce. Samozřejmostí zůstává bleskový záruční i pozáruční servis,“ tvrdí zástupci firmy Equinox Europe.

Kromě širokého portfolia kol, o kterém jsme psali v našem předcházejícím článku, firma nabízí také titanová kola a dětské silničky.

Více informací na www.eqnx.co

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.