SuperCycling.cz

NORTHWAVE: ZIMA 2016/2017

9. 11. 2016, 06:32

Zima citelně ohlašuje svůj příchod. Teploty se začínají pohybovat mezi nulou a 10 stupni. Mlha, déšť, sníh, anebo mráz, jsou na denním pořádku. Ten, kdo své kolo nehodlá odložit ani v těchto dnech se bez speciální zimní výbavy jen těžko obejde. Dnes je nabídka tohoto sortimentu opravdu široká a je si z čeho vybírat. Jednou z několika firem, která se výrobou zimního oblečení zabývá, je italská značka Northwave. Ta má ve své kolekci dokonce i zimní tretry, jen na silnici jsou to tři modely, další na MTB. 

nwnovinkkk

EXTREME ROAD WINTER GTX

Zimní silniční tretry značky Northwave v Gore-Tex provedení s velice dobrým zateplením a ideálním přenosem energie. Model odolný silnějšímu větru i vodě s reflexním brandingem. Závodní podrážka Carbon Light z kombinovaných vrstev karbonu a skelných vláken (tvrdost 10/14).

Voděodolná Gore-Tex Sierra membrána s excelentní tepelnou izolací, D.S.C. dvojitě šitá konstrukce pro ideální mikroklima. Super rychlé utahování systémem SLW2 je doplněno power strapem v oblasti kotníku pro lepší utažení. Integrovaná podpora kotníkové části. Vnitřní vložka GTX s funkcí Gore-Tex membrány. Reflexní prvky zvyšující viditelnost. Váha 445g, velikost uvedena v Eur číslování.

MOC: 7999,-

roud novej

EXTREME MTB WINTER GTX:

Zimní MTB tretry značky Northwave v Gore-Tex provedení se velice dobrým zateplením a ideálním přenosem energie. Model odolný silnějšímu větru i vodě s reflexním brandingem. Závodní podrážka Speedlight 3D ze tří vrstev (tvrdost 10/14). Voděodolná Gore-Tex Sierra membrána s excelentní tepelnou izolací, D.S.C. dvojitě šitá konstrukce pro ideální mikroklima.

Super rychlé utahování systémem SLW2 je doplněno power strapem v oblasti kotníku pro lepší utažení. Integrovaná podpora kotníkové části. Vnitřní vložka GTX s funkcí Gore-Tex membrány. Reflexní prvky zvyšující visibilitu. Váha 445g, velikost uvedena v Eur číslování:

MOC: 7599,-

CELSIUS ARCTIC 2 GTX:

Zimní MTB tretry značky Northwave v zimním Gore-Tex provedení s velmi dobrým zateplením a skvělým přenosem energie. Model odolný silnějšímu větru i vodě s reflexním brandingem. Karbonová podrážka JAWS s běhounem z přírodní gumy. Voděodolná Gore-Tex Koala membrána, bezešvá vnitřní konstrukce z více vrstev. Super rychlé utahování systémem SL2 je doplněno dvěma power strapy pro lepší ochranu. Vyšší neoprenové kotníkové úplety, integrovaná podpora kotníkové části. Vnitřní vložka GTX s funkcí Gore-Tex membrány. Reflexní prvky zvyšující visibilitu. Váha 480g, velikost uvedena v Eur číslování.

MOC: 6499,-

 

FAHRENHEIT ARCTIC 2 GTX:

Zimní silniční tretry značky Northwave v Gore-Tex provedení s velmi dobrým zateplením a skvělým přenosem energie do podrážky. Model odolný silnějšímu větru i vodě s reflexním brandingem. Karbonová podrážka NRG Air Carbon (tvrdost 8/10). Voděodolná Gore-Tex Koala membrána, bezešvá vnitřní konstrukce z více vrstev.

Super rychlé utahování systémem SL2 je doplněno dvěma power strapy pro lepší ochranu. Vyšší neoprenové kotníkové úplety, integrovaná podpora kotníkové části. Vnitřní vložka GTX s funkcí Gore-Tex membrány. Reflexní prvky zvyšující viditelnost. Váha 409g, velikost uvedena v Eur číslování.

MOC: 6499,-

arktik

 

CELSUIS 2 GTX:

Zimní MTB tretry značky Northwave v zimním Gore-Tex provedení se standartním zateplením a velmi dobrým přenosem energie. Model odolný silnějšímu větru i vodě s reflexním brandingem. Karbonová podrážka JAWS s běhounem z přírodní gumy. Voděodolná Gore-Tex Pique membrána, bezešvá vnitřní konstrukce z více vrstev. Super rychlé utahování systémem SL2 je doplněno dvěma power strapy pro lepší ochranu. Vyšší neoprenové kotníkové úplety, integrovaná podpora kotníkové části. Vnitřní vložka GTX s funkcí Gore-Tex membrány. Reflexní prvky zvyšující visibilitu. Váha 491 g, velikost uvedena v Eur číslování.

MOC: 5599,-

celzijus

FAHRENHEIT 2 GTX:

Zimní silniční tretry značky Northwave v zimním Gore-Tex provedení se standardním zateplením a velmi dobrým přenosem energie. Model odolný silnějšímu větru i vodě s reflexním brandingem. Karbonová podrážka NRG Air Carbon (tvrdost 8/14).

Voděodolná Gore-Tex Pique membrána, bezešvá vnitřní konstrukce z více vrstev. Super rychlé utahování systémem SL2 je doplněno dvěma power strapy pro lepší ochranu. Vyšší neoprenové kotníkové úplety, integrovaná podpora kotníkové části. Vnitřní vložka GTX s funkcí Gore-Tex membrány. Reflexní prvky zvyšující viditelnost. Váha 395 g, velikost uvedena v Eur číslování.

MOC: 5599,-

far2gt

 

Nepostradatelnou součástí zimní výbavy je zateplená bunda s membránou, která si hravě poradí s nepříjemným větrem, a podobně vyrobené kalhoty, které jsou navíc doplněny speciální cyklistickou vystýlkou. V kolekci je více variant s různou úpravou zateplení i ochrany. Stačí jen dobře znát své potřeby a můžete začít vybírat.  Nezapomeňte při tom na rukavice. Opět jsou k dispozici různé modely a samozřejmě s rozdílným teplotním komfortem tak, aby si mohl vybrat opravdu každý. 

 

EXTREME H2O JACKET

Zimní cyklistická bunda značky Northwave je vyrobena z třívrstvé tkaniny, která má větru i voděodolnou membránu až do 10000 mm, zároveň je materiál velice poddajný pro co nejlepší komfort. Konstrukce BioMap pro ergonomický Fit.

Bunda je velice pohodlná, kde přední část je neprodyšná a záda jsou z materiálu softshell pro odvod přebytečného tepla. V oblasti podpaží naleznete opět softshell pro lepší větrání. Zadní díl je prodloužen, tak abyste neměli zvlhlá záda od stříkající vody od silnice. Navíc máme 3 zadní kapsy a reflexní prvky pro dobrou viditelnost. Bunda vhodná pro použití v teplotách od 5ti stupňů.

MOC: 2799,-

dzaket

 

BLADE JACKET TOTAL PROTECTION

Zimní cyklistická bunda značky Northwave, vyrobena z větru i voděodolné membrány s propustností 10000 mm. Okolo pasu je použit silikonový proužek, pro perfektní Fit. Obsahuje 3 zadní kapsy, reflexní pruhy pro dokonalou viditelnost. Bunda vhodná pro použití od -5ti stupňů.

MOC:. 3599,-

blejddd

 

FAST BIBTIGHTS

Zimní cyklistické čapáky s vložkou K130, která má reversní technologii a perfektně zaručí skvělé odvětrání. Konstrukce BioMap, aby kalhoty na těle co nejlépe seděly. Třívrstvá strečová tkanina, která je větru i vodě odolná až do 10000mm. Materiál MiTi Thermodream v horní části pro maximální isolaci, minimální váhu a dokonalý střih. 4,5 cm vysoká manžeta v oblasti kotníku pro ideální přilnutí o noze. Ideální teplota od -5ti stupňů.

MOC:. 4199,-

 

DYNAMIC BIBTIGHTS

Zimní cyklistické kalhoty s unikátní otočenou vložkou K110, která garantuje skvělé odvětrání a vzdušnost. Tkanina Miti Checkmate, která udrží teplo a pomáhá v odvodu potu. Tkanina Carvico Vuelta použitá v oblasti kraťasů a spodní části nohou dodají volnost. Obsahuje reflexní prvky pro dokonalou viditelnost za snížených světelných podmínek. U kotníků použité zipy pro pohodlnější oblékání.

MOC: 2499,-

 

POWER 2 GEL FULL GLOVE

Zimní rukavice ze syntetické kůže a silikonovým potiskem. Extra tlusté gelové polštářky pro ideální tlumení od nerovností. Membrána NW4Pro, která vytváří perfektní větru odolnou bariéru. Zdvojený zápěstní úplet, pro dokonalou ochranu. Reflexní pruhy pro viditelnost a silikonový proužek pro dokonalé nasazení.

MOC:. 999,-

paurgel

 

POWER 2 GRIP

Zimní rukavice Northwave, kde na dlani naleznete syntetickou kůži, a na prstech silikonové špičky pro dokonalý úchop. Membrána NW4Pro, která udržuje vnitřní teplo vnitřní fleecové výstelky. Rukavice jsou samozřejmě opatřeny reflexní prvky pro lepší viditelnost a silikonovým proužkem pro dokonalé nasazení.

MOC: 899,-

 paurgtripp

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.