SuperCycling.cz

Skvělá Nosková vyhrála Giro del Trentino!

18. 6. 2017, 08:06

Nikola Nosková si připsala další velký výsledek ve světě ženské profesionální cyklistiky. Závodnice týmu BePink Cogeas potvrdila skvělou formu, když vyhrála jednorázovku kategorie UCI 1.1. Giro del Trentino Alto Adige - Sudtirol na 101 km.

nikoooo

„Prvních 90 km bylo po rovině, kde hodně foukalo a nastupovalo se. V závěru bylo osmikilometrové stoupání, které bylo ze začátku mírné, a pak přišla ta horší část. Čtyři kilometry před cílem jsem jela v osmičlenné skupině a rozhodlo se až v posledním kilometru. Jela jsem si svoje tempo, a na 500 metrech před cílem jsem už byla sama,“ popsala Nikola pro web Českého svazu cyklistiky.

„Po rovině jsem dost trpěla a nemohla se rozjet, ale jakmile přišel kopec, úplně se to otočilo. Tím, že byl dojezd do kopce, mi tým věřil a jelo se na mě. Holky mi moc pomáhaly a hlídaly, aby nic neodjelo. Vítězství si hodně cením, byl to těžký závod a sešla se tu velká konkurence,“ dodala Nosková, která příští víkend pojede mistrovství republiky, kde bude velkou favoritkou.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.