Sáblíková kralovala v časovce do vrchu na Ovčárnu

15. 6. 2016, 22:46

Martina Sáblíková ovládla suverénním způsobem závod Visegrádské 4 O pohár hejtmana Moravskoslezského kraje, kterým byla časovka do vrchu z Hvězdy na Ovčárnu na 5,5 km s převýšením 441 m.

martuuuuuul

Závodnice NowiS Teamu předvedla za deštivého počasí fantastický výkon a druhou Belgičanku Ann-Sophie Duyckovou porazila o 1:33 min. Třetí skončila další úspěšná rychlobruslařka i cyklistka Nikol Zdráhalová, týmová kolegyně Sáblíkové.

„Martina předvedla skvělý výkon. Soupeřky doslova deklasovala. Je vidět, že je výborně připravena směrem k mistrákům. Včera se vrátili z tréninkového kempu v Livignu a ukázala velmi dobrou formu. Byla to strašně těžká časovka, její náročnost ještě zvýšil déšť. Některé holky v cíli padaly z kola a Martina tam přiletěla jak na motorce,“ řekl reprezentační trenér Tomáš Konečný.

jestw ta mmmmkoiilklklk

Závod pořádal klub SKC Tufo Prostějov ve spolupráci s Českým svazem cyklistiky a společností TTV Sport Group. Byl zařazen v mezinárodním kalendáři UCI a Sáblíková brala 40 bodů do žebříčku.