SuperCycling.cz

Štybar si užil svatbu, teď už zase začíná závodit

26. 7. 2014, 12:13

Náročné dny plné tréninku a jednu podstatnou změnu v soukromém životě má za sebou Zdeněk Štybar. Závodník stáje Omega Pharma-Quick Step makal v Livignu a v pondělí si vzal na zámečku nedaleko Mladé Boleslavi za ženu svou dlouholetou belgickou přítelkyni Ine. 

Zdeněk Štybar se vrací do kolotoče závodů. Na fotce z posledního startu na mistrovství republiky.

Zdeněk Štybar se vrací do kolotoče závodů. Na fotce z posledního startu na mistrovství republiky.

Už dnes ho čeká první start od mistrovství republiky, pětietapový závod Kolem Valónska, který už jel v roce 2012. „Je to závod, který by mi měl vyhovovat. Nejtěžší jsou poslední dvě etapy, které jsou profilově něco jako Lutych. Rád bych zajel nějaký dobrý výsledek, ale netuším, jak na tom budu, protože jsem dost dlouho nezávodil. Mým posledním etapákem bylo Dauphiné. Uvidíme, jak se budu cítit v prvních třech etapách,“ řekl Štybar, který poprvé poveze dres úřadujícího mistra republiky.

styby k valonie 3 crop

Dres mistra ČR ukáže poprvé na Valónsku.

V dresu Omegy s ním Kolem Valónska budou startovat ještě Alaphilippe, Fenn, Meersman, Poels, van Keirsbulck a Serry.

Štybar má za sebou tréninkový kemp v Livignu ve vysoké nadmořské výšce. „Měli jsme dobrou skupinu, bylo tam pár kluků od nás z týmu. Trénoval jsem hodně v kopcích a cítil jsem se dobře,“ prozradil.

Jak už jsme dopředu avizovali v rozhovoru se Štybarovou manželkou Ine, v pondělí si řekli své ano. Obřad proběhl jen v úzkém rodinném kruhu, velká party s několika stovkami hostů se chystá po sezóně v Belgii, rodné zemi Ine. „Užili jsme si to krásně. Já byl ještě ve svatební den ráno na kole, protože obřad jsme měli až odpoledne,“ řekl Štybar.

tahke fotka pujde

Po Valónsku bude startovat 2. srpna na jednorázovce Clásica San Sebastian a pokud se nedojde ke změně, měly by být jeho dalšími starty Eneco Tour, Vuelta a mistrovství světa.

Více o závodě Kolem Valónska najdete ZDE

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.