SuperCycling.cz

Zdeněk Štybar si odskočí na dva krosové závody

21. 12. 2016, 16:16

Zdeněk Štybar se na přelomu roku rozhodně nebude nudit. V mezidobí mezi dvěma bloky silniční přípravy a trávením vánočních svátků si koncem prosince v Belgii „odskočí“ ke svému milovanému cyklokrosu. V plánu má závody v Loenhoutu (29. prosince) a o den později v Bredene.

zdendajdedokrosu

„Jsem šťastný, že si po roce znovu zajedu cyklokros. Bude skvělé si zase zkusit tyhle závody a vrátit se do starých kolejí,“ přiznal cyklista belgické stáje, která bude v nové sezóně působit jako Quick-Step Floors.

Trojnásobný mistr světa v cyklokrosu dnes s týmem končí soustředění ve španělské Denii, zítra cestuje do Belgie a Štědrý den stráví s rodinou v České republice. 

Zdeněk v Loenhoutu triumfoval v roce 2008, závod v Bredene vyhrál během své úspěšné cyklokrosové kariéry dvakrát (2010 a 2013). „Vzhledem ke svým prioritám na silnici asi těžko mohu bojovat o vítězství, protože tam bude skvělá konkurence v podobě řady cyklokrosových specialistů,“ řekl Štybar. „Ale chci si ty závody užít a můžu slíbit, že na trati nechám všechno,“ dodal.

Na velký, nejen vánoční rozhovor se Štybym, se můžete na našem webu těšit zítra.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.