SuperCycling.cz

Sagan je zpátky. V Polsku vyhrál hned první etapu

29. 7. 2017, 21:30

Jsem tu a ve skvělé formě! Takové poselství předal Peter Sagan soupeřům svým výkonem hned v úvodní etapě závodu Kolem Polska. Po 130 kilometrech ovládl hromadný dojezd v Krakově před Calebem Ewanem z Oriky a Dannym van Poppelem ze Sky a po etapě oblékl dres lídra.

jagojejajjlovvv

„Jsem opravdu moc šťastný, byl to fantastický den,“ rozplýval se slovenský mistr světa z týmu BORA-Hansgrohe, který v Polsku startuje více než tři týdny po své diskvalifikaci ve 4. etapě Tour de France.

agooooooooooooo

„Je to můj první závod po pauze a byl jsem hned schopen vyhrát. Velký dík patří týmovým kolegům za skvělou práci během etapy. A velkou radost mám i kvůli fanouškům. Podél trati jsem slyšel spoustu slovenských fanoušků a děkuji jim za podporu. Skončilo to vítězstvím a žlutým dresem, co víc si člověk může přát,“ prohlásil Sagan.

Ze čtveřice startujících Čechů na 74. ročníku Kolem Polska byl dnes nejlepším 45. Petr Vakoč (Quick-Step Floors), v čase vítěze dorazili do cíle i všichni tři borci z CCC Jan Hirt, Michal Schlegel a František Sisr.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.