Zahraniční zpravodajství

Schlegel třetí v etapě na Sibiu Tour

7. 7. 2019, 11:32

*Michal Schlegel* z týmu Elkov Author se dál posunuje pořadím závodu první kategorie Sibiu Tour v Rumunsku, když po třetím místě ve třetí etapě poskočil na průběžné šesté místo. celý článek

Hirt znovu exceloval: pátý v královské etapě

21. 6. 2019, 20:32

*Jan Hirt* po skvělém vystoupení v 6. etapě závodu Kolem Švýcarska, kde skončil čtvrtý, zopakoval výborný výkon i při dnešním magickém cílovém stoupání do průsmyku St. Gotthard v nadmořské výšce 2091 m. Obsadil páté místo a... celý článek

Kaňkovský jako raketa: vyhrál další etapu!

15. 6. 2019, 06:48

Elkov Author si připsal další letošní vítězství v závodě první kategorie UCI, když *Alois Kaňkovský* s přehledem vyhrál spurt odpolední etapy závodu Kolem Maďarska. V té dopolední navíc *Jakub Otruba* obsadil v úspěšném úniku... celý článek

Bárta vyhrál prolog Kolem Maďarska!

11. 6. 2019, 22:52

Tým Elkov Author se dál veze na vítězné vlně, když po úspěšném vystoupení na Tour of Bihor v Rumunsku ovládl *Jan Bárta* prolog závodu Kolem Maďarska zařazeného do první kategorie UCI. celý článek

Kaňkovský se Sisrem znovu excelovali v Polsku!

2. 5. 2019, 22:14

*Alois Kaňkovský a František Sisr* z týmu Elkov Author pokračovali na závodech v Polsku ve vynikajících výkonech. Poté, co včera skončili na 1. a 3. místě na Memorialu Andrzeje Trochanowskiego obsadili první a druhou pozici na... celý článek

Fuglsang se na Lutychu dočkal životního vítězství

28. 4. 2019, 20:43

*Jakob Fuglsang* zažívá letos dost životní sezónu a dnes byl po zásluze odměněn životním vítězstvím. Díky úspěšnému ataku 15 km před cílem vyhrál tenhle 34letý Dán z Astany Lutych-Bastogne-Lutych, nejstarší cyklistickou klasiku, konkrétně její 105.... celý článek

Kreuziger je po pádu v pořádku, Lutych pojede

26. 4. 2019, 06:38

*Roman Kreuziger* vyvázl z pádu na Valonském šípu s odřeninami a potlučeným ramenem, včerejší vyšetření v nemocnici naštěstí vyvrátila hrozbu nějaké zlomeniny. Roman je bojovník a věří, že bude v neděli stát v dresu Dimension Data na startu oblíbeného Lutychu,... celý článek