Zahraniční zpravodajství

A znovu Quick-Step, znovu Alaphilippe...

19. 3. 2019, 06:24

Belgická stáj Deceuninck-Quick Step vletěla do sezóny 2019 jako uragán a už má na kontě 18 vítězství. V tomto směru je ze všech týmů WorldTour lepší jen Astana, která má prvenství hned 19. O... celý článek

Majku srazil divák, Štybarův tým čtvrtý

14. 3. 2019, 06:45

Hned úvodní týmová časovka 54. ročníku Tirreno-Adriatico přinesla hodně vzruchu. Na trase dlouhé 21,5 km v Lido di Camaiore došlo za deště i na nepříjemné situace. Polák *Rafal Majka* a Ital *Oscar Gatto* z Bora-Hansgrohe... celý článek

Žně Quick-Stepu: 1. Alaphilippe, 4. Štybar

10. 3. 2019, 10:49

Tým Deceuninck – Quick-Step je v letošní sezóně opět k nezastavení a po sobotě má na kontě už 15 vítězství! O to poslední se postaral Francouz *Julian Alaphilippe*, který při své premiéře ovládl legendární italskou klasiku... celý článek

Kaňkovský ovládl Umag Trophy!

6. 3. 2019, 20:46

*Alois Kaňkovský* vyhrál hned svůj první letošní závod. Cyklista stáje Elkov Author dominoval na chorvatské Umag Trophy UCI 1.2, která se jela na sedm okruhů s celkovou délkou 161 km. celý článek

Skvělý Zdeněk Štybar! Vyhrál Omloop Het Nieuwsblad!

2. 3. 2019, 17:54

*Zdeněk Štybar* se dočkal. Po fantastickém výkonu slavil cyklista stáje Deceuninck-Quick Step své největší klasikářské vítězství! Díky úspěšnému ataku z vedoucí skupiny 2,5 km před cílem vyhrál 74. ročník klasiky Omloop Het Nieuwsblad, prvního worldtourového závodu... celý článek

Štybarova paráda: v Portugalsku vyhrál etapu!

24. 2. 2019, 19:45

*Zdeněk Štybar* ukázal, že má před vstupem do klasik (o příštím víkendu pojede Omloop Het Nieuwsblad a Kuurne-Brusel-Kuurne) fantastickou formu. Na závodě Kolem Algarve v Portugalsku vyhrál poslední etapu! A celkově skončil na výborném šestém... celý článek

Štybar rozjížděl spurt a Jakobsen to dokázal!

21. 2. 2019, 06:52

*Zdeněk Štybar* vstoupil do sezóny 2019 na jedničku. V úvodní etapě závodu Kolem Algarve, který bere jako start na rozjetí před vstupem do klasik, rozjížděl v závěru spurt pro nizozemského parťáka z Deceuninck – Quick-Step *Fabia... celý článek

López si vychutnal vítězství v domácím závodě

18. 2. 2019, 06:18

*Miguel Ángel López* z Astany začal sezónu ve velkém stylu, když start ve svém prvním etapovém závodě - Kolem Kolumbie - proměnil ve vítězství. To si vybojoval díky nejvyrovnanějším výkonům v posledních dvou pekelně těžkých... celý článek

Petr Vakoč: Překvapil jsem i sám sebe

5. 2. 2019, 06:59

Návrat po 16 měsících do kolotoče závodů* Petr Vakoč* zvládl na jedničku. Před rokem ho z celé sezóny vyřadilo těžké zranění ze soustředění v JAR, ale Petr krok po krůčku zdárně došel až na konec té... celý článek

Winner je winner! Anacona vyhrál královskou etapu

2. 2. 2019, 06:55

*Winner Anacona* konečně dostál čest svému křestnímu jménu a slavil vítězství. Bylo teprve druhé v jeho kariéře. Po triumfu v etapě na Vueltě 20144 vyhrál tenhle 30letý Kolumbijec z Movistaru královskou etapu závodu Vuelta a San Juan... celý článek