Zahraniční zpravodajství

Fenomén Valverde ovládl i poslední etapu

26. 3. 2017, 21:13

97. ročník závodu Kolem Katalánska se nesl ve znamení one man show *Alejandra Valverdeho*. Španělský lídr Movistaru totiž vyhrál i závěrečnou etapu a kromě celkového prvenství si na své konto připsal tři etapová... celý článek

Famózní van Avermaet vyhrál i Gent-Wevelgem

26. 3. 2017, 19:29

*Greg van Avermaet* vyhrál už třetí klasiku v této sezóně. Po triumfech na Omloop Het Nieuwsblad a E3 Harelbeke dnes cyklista BMC zvítězil na 79. ročníku závodu Gent-Wevelgem. Ve spurtu vedoucí dvojice porazil krajana *Jense... celý článek

Vakoč čtvrtý v etapě, Valverde zvýšil náskok

25. 3. 2017, 18:29

*Petr Vakoč* ukazuje v závodě Kolem Katalánska velmi dobrou formu. Po dvou osmých místech v hromadných dojezdech byl v sobotní předposlední etapě čtvrtý. Vítězství vybojoval ve spurtu *Daryl Impey* (Orica-Scott), druhý *Alejandro Valverde* ještě navýšil náskok na... celý článek

Valverde oblékl dres lídra, Hirt nejlepším Čechem

24. 3. 2017, 21:35

*Alejandro Valverde* byl odměněn za výkony i aktivitu během dosavadního průběhu závodu Kolem Katalánska. Po nástupu na posledních dvou kilometrech v královské etapě s cílem na vrcholu Lo Port přijel do cíle osamocen s náskokem 13 vteřin... celý článek

Vakoč spurtoval znovu osmý, slavil Bouhanni

23. 3. 2017, 21:53

Stejně jako v úvodní etapě obsadil *Petr Vakoč* (Quick-Step Floors) ve spurtu zkrácené 4. etapy Kolem Katalánska osmé místo. Vítězství vybojoval Francouz* Nacer Bouhanni* (Cofidis). Mezi favority k žádným změnám v pořadí nedošlo, dál vede *Tejay van Garderen*... celý článek

Quick-Step úřadoval: 1. Lampaert, 2. Gilbert

22. 3. 2017, 20:46

Tým Quick-Step Floors dal částečně zapomenout na nezdary na klasikách z úvodu sezóny a doma slavil zasloužený úspěch při 72. ročníku závodu Dwars door Vlaanderen. Po skvělém týmovém výkonu zvítězil *Yves Lampaert*, druhý skončil zkušený... celý článek

Cink se v horách držel skvěle, Valverde se pomstil

22. 3. 2017, 18:20

*Ondřej Cink* už poněkolikáté v sezóně ukázal, že jeho výsledky v horách nebyly náhodné. Ve 3. etapě Kolem Katalánska s cílem na kopci La Molina, skončil 16. se ztrátou pouhých 15 vteřin na vítězného *Alejandra Valverdeho*. Hodně... celý článek

Jak porazit Sagana na MSR pohledem wattů

21. 3. 2017, 07:18

„Nemůžu uvěřit, že jsem porazil Sagana,“ jásal v sobotu po neuvěřitelném závěru letošního ročníku Milano – San Remo polský vítěz *Michal Kwiatkowski.* Pojďme se na jeho triumf podívat řečí čísel. celý článek

Kwiatkowski mi dluží pár piv, vtipkoval Sagan

19. 3. 2017, 14:10

S Polákem *Michalem Kwiatkowskim* prohrál *Peter Sagan* ve spurtu 108. ročníku Milán-San Remo snad o tři centimetry, ale dobrou náladu neztratil, i když nevyhrál. „Kwiato mi dluží pár piv,“ řekl s úsměvem po závodě. celý článek

Quintana slaví triumf, Dennis si v časovce polepšil

14. 3. 2017, 21:29

*Nairo Quintana* slaví podruhé celkové vítězství na Tirreno-Adriatico. Po dvou letech usedl kolumbijský lídr Movistaru znovu na nejvyšší trůn, když dostatečný náskok v závěrečné časovce na 10 kilometrů podle očekávání neprohospodařil. celý článek

Saganovi překazil další radost Gaviria

13. 3. 2017, 22:09

*Peteru Saganovi* těsně uniklo třetí etapové vítězství v letošním ročníku Tirreno-Adriatico. V předposlední etapě, kterou podle očekávání rozhodl hromadný spurt, se musel sklonit před Kolumbijcem *Fernandem Gavirirou* z týmu Quick-Step Floors. celý článek

Saganova fantazie!!!

12. 3. 2017, 19:58

*Peter Sagan* předvedl další parádní kousek. Do sbírky přidal 92. profesionální vítězství, když ovládl 5. nesmírně těžkou etapu závodu Tirreno-Adriatico. Do cíle přijel ve skupince s nejlepšími vrchaři a pak si je vychutnal ve... celý článek

Contador útočil, ale Henao těsně udržel vedení

12. 3. 2017, 19:03

*Alberto Contador* ukázal znovu srdce velkého bojovníka. V závěrečné etapě závodu Paříž-Nice s pěti vrchařskými prémiemi zaútočil už 52 km před cílem. A byl to atak úspěšný. Etapu vyhrál další Španěl *David de la Cruz*, Contador... celý článek

Quinata zopakoval triumf na Terminillu, Kreuziger 14.

11. 3. 2017, 18:20

*Nairo Quintana* ovládl královskou etapu 52. ročníku Tirreno-Adriatico s cílem na vrcholu Terminillo a zopakoval tak svůj dva roky starý triumf na stejném místě. Oblékl modrý dres lídra a má nakročeno k druhému vítězství v tomto... celý článek