Zahraniční zpravodajství

Van der Poel zaskočil všechny a má titul ze silnice!

2. 7. 2018, 06:21

Ani Niki Terpstra, ani Tom Dumoulin, ani nikdo z elitních sprinterů nezískal v neděli titul nizozemského šampióna v silničním závodě. Dres bude vozit neskutečný cyklistický talent, který září v cyklokrosu, na horských kolech a už i na silnici.... celý článek

Pohádka skončila. Hansen další Grand Tour nejede

29. 6. 2018, 07:34

I kdyby už* Adam Hansen* v cyklistice nikdy nic nedokázal, vejde vždycky do dějin jako železný muž. Tenhle sympatický Australan, který žije v Beskydech, má na kontě rekordních 20 Grand Tours v řadě. Bohužel, tahle pohádka končí.... celý článek

Životní závod Černého ve Slovinsku!

17. 6. 2018, 21:41

*Josef Černý* z týmu Elkov Author zazářil na skvěle obsazeném závodě Kolem Slovinska kategorie 2.1. Díky výbornému třetímu místu v závěrečné časovce na 21,5 km se vyšvihl na sedmou příčku konečného pořadí! celý článek

Junior Vacek druhý na Světovém poháru!

10. 6. 2018, 22:03

Velkého úspěchu v zahraničí opět dosáhli čeští junioři, když *Karel Vacek* obsadil výborné druhé místo v celkovém hodnocení závodu ze světové série Nation’s cup Saarland Trofeo v Německu. celý článek

První horský dojezd pro Alaphilippa, lídrem Moscon

7. 6. 2018, 23:15

Francouz *Julian Alaphilippe* z týmu Quick-Step Floors vyhrál 4. etapu závodu Critérium du Dauphiné, která končila na vrcholu Lans-en-Vercors ve výšce 1393 m. Dres lídra neudržel *Michal Kwiatkowski*, oblékl ho jeho italský kolega ze Sky... celý článek

Impey překvapil sám sebe a slavil vítězství

5. 6. 2018, 07:00

První etapu závodu Critérium du Dauphiné, který je řadu lidí generálkou na Tour, vyhrál ve spurtu úřadující jihoafrický šampión* Daryl Impey* z týmu Mitcheton-Scott. Dres lídra udržel vítěz nedělního prologu *Michal Kwiatkowski* ze Sky. celý článek

Kaňkovský je k nezastavení. V Polsku znovu vítězí

2. 5. 2018, 20:32

*Alois Kaňkovský* potvrdil současnou skvělou formu a po úterním triumfu na Memorialu Andrzeja Trochanowskiego vyhrál dnes v Polsku Memoriál Romana Sieminskiego, který stejně jako včerejší závod ovládl již potřetí, jen tentokrát ne v řadě. celý článek

Roglič je v laufu. Po Baskicku vyhrál i Romandii

30. 4. 2018, 06:58

Někdejší skokan na lyžích *Primož Roglič* si v cyklistické kariéře už připisuje větší úspěchy, než měl skokanských můstcích. Po triumfu na závodě Kolem Baskicka začátkem dubna vyhrál tenhle excelentní slovinský časovkář i další prestižní závod WorldTour... celý článek

Kreuziger osmý na Lutychu. Po sólu slavil Jungels

22. 4. 2018, 20:56

*Roman Kreuziger* ukázal formu i v poslední ardenské klasice. Po druhém místu z Amstelu a čtvrté příčce z Valonského šípu skončil na 104. ročníku klasikářského Monumentu Lutych-Bastogne-Lutych osmý. Vítězství vybojoval Lucemburčan *Bob Jungels* z Quick-Step Floors. celý článek