SuperCycling.cz

Potvrzeno: Contador posílí stáj Trek-Segafredo

15. 9. 2016, 22:30

To, o čem se dlouho spekulovalo, je nyní jisté. Alberto Contador bude v nové sezóně závodit za tým Trek-Segafredo. Ze stáje Tinkoff s ním přijde i jeho dvorní domestik a velký kamarád Jesús Hernández a také sportovní ředitel Steven de Jongh.

jaubertoiddotreke

„Jsem opravdu nadšen z výzvy, která je přede mnou. Trek-Segafredo je velmi ambiciózní projekt, který mě inspiroval. Měli jsme s týmovým managementem řadu skvělých jednání a máme před sebou spoustu plánů a výzev. Chci se pokusit vyhrát co nejvíc závodů, ale nejvíc ze všech Tour de France,“ uvedl Contador.

Co nakonec rozhodlo pro barvy americké stáje? „Sportovní stránka,“ řekl 33letý Španěl. „Je tu skvělá sestava zkušených cyklistů na nejrůznější typy závodů, nejen do hor. Věřím, že mi právě tento tým poskytne maximální podporu na závodech,“ dodal Contador.

V týmu si příchod Contadora velmi pochvalují. „Je to rozený šampión a velký bojovník. V současném pelotonu není druhý takový závodník. Proto jsme šťastni, že máme Alberta v týmu. Budeme s ním daleko silnější,“ prohlásil generální manažer týmu Luca Guercilena.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.