SuperCycling.cz

Tinkoff-Saxo představil nové dresy pro Tour

10. 6. 2015, 08:15

Alberto Contador, Roman Kreuziger a další vyvolení týmu Tinkoff-Saxo budou letos na Tour de France závodit v nových dresech, které designéři firmy Sportful připravili ve spolupráci se samotnými cyklisty ruské stáje.

tinkoff-dres-Tour-1

Jedná se o kombinaci klasických týmových barev a tréninkových dresů, které jsou v jakémsi maskáčovém provedení a byly představeny vloni v prosinci. Ty se u fanoušků po celém světě setkaly s poměrně velkým ohlasem, proto bylo rozhodnuto, že bude část jejich designu použita i na limitovanou edici dresů pro Tour.

Jsou na nich zachovány týmové barvy, tedy žlutá a modrá (ta jen minimálně), ovšem všechny maskované plochy jsou navíc šedé a větší prostor dostává i černá barva. Jak na dresu, tak i kraťasech a ponožkách.

dres klasika stav

Klasický dres Tinkoff-Saxo pro sezónu 2015.

„Nové dresy jsou opravdu povedené. Je to perfektní kombinace našich obvyklých dresů s těmi, které jsme měli na prosincovém kempu na Kanárských ostrovech. Líbí se mi tohle barevné provedení a doufám, že stejný úspěch budou mít i u fanoušků,“ uvedl lídr Tinkoff-Saxo Alberto Contador, který bude na Tour patřit k největším favoritům.

Limitovaná edice dresů Tinkoff-Saxo Tour de France 2015 půjde do prodeje 15. června. Pokud vás oslovili a chtěli byste si je předobjednat už nyní, šanci máte na následujícím odkazu.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

  • Honza
    11. 6. 2015, 07:21 (před 6 roky)

    Asi je to v první řadě reklamní tah, aby se zviditelnila image značky. Bude se o tom hodně mluvit, všichni ty dresy budou ze začátku zabírat a o to Sportfulu i Tinkoff-Saxo určitě jde. Navíc je o ně prý velký zájem mezi fanoušky.

  • Zdeněk Klika
    10. 6. 2015, 18:15 (před 6 roky)

    Každý má jiný vkus, ale mně se tohle nelíbí... :-)