SuperCycling.cz

Vakoč, Cink a další zvou fanoušky na besedu

1. 11. 2017, 21:37

Petr Vakoč, Ondřej Cink, Kristián Hynek či Barbora Průdková budou v sobotu 25. listopadu od 13.30 hod. v Říčanech u Prahy hosty zajímavého posezónního setkání hobby cyklistů a fanoušků s vrcholovými sportovci.

vakonabesed

Po loňském úspěšném prvním ročníku akce Mental Supremacy - After Season Meeting se First Mental Supremacy School (1MSS) rozhodla uspořádat druhé pokračování této netradiční 4 hodinové vzdělávací akce, v niž jde především o získání praktických rad a zkušeností přímo z kuchyně profesionálů.

Celou akcí bude opět provázet zakladatel projektu 1MSS Radim Valigura: „Chceme veřejnosti opět nechat nahlédnout do přípravy předních českých cyklistů, a to nejen zprostředkovaně přes články a videa,“ říká Valigura.

radimmmm

„Veřejnost nejvíce zajímá autenticita, která může být vždy nejlépe zajištěna pouze osobním kontaktem se závodníkem. Proto je pro mladé vrcholové a ostatní hobby cyklisty tato akce ideální příležitostí, kde se nejen budou mít možnost vyptat závodníků na věci, které se jinde nedozví, ale navíc si je dát i do souvislostí skrz netradiční vzdělávací způsob, kterým bude akce vedena,“ dodává  Radim Valigura, jenž se více než 10 let zabývá vývojem tréninkových systémů pro zvyšování efektivity přípravy vrcholových sportovců.

„Jsem rád, že se mohu opět podělit o praktické rady a umožnit ostatním nahlédnout do klíčových situací, které často rozhodují v závodě o vítězství. Rad a tipů mám mnoho. Budu rád, když se akce zúčastní i mladí závodníci a všichni, kteří se chtějí posouvat výkonnostně dál,“ prohlásil Petr Vakoč, jenž momentálně startuje na kritériích v Asii. V sobotu ho čeká Saitama Criterium v Tokiu.

Na akci se dále představí mj. kondiční trenér Michal Kollert, který se stará zejména o mimocyklistickou přípravu Petra Vakoče nebo aktuální české cyklokrosové jedničky Michaela Boroše.

k tybesed

Vstup na akci činí 1500 Kč. Přihlásit se zájemci mohou mailem na: office@1mss.cz nebo přes rezervační systém na www.1mss.cz. Více informací naleznete na webech www.1mss.cz nebo www.victoryproject.cz.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.