SuperCycling.cz

KALAS bude oblékat britskou reprezentaci!

16. 11. 2016, 13:09

Táborská firma KALAS Sportswear stoupá stále výš! Dnes oznámila, že se pro následující čtyři roky stává oficiálním dodavatelem oblečení Britského cyklistického svazu pro následující čtyři roky!

jalka-hlavni

Spolupráce bude zahájena prvním lednem roku 2017 a bude pokračovat až do konce roku 2020. KALAS poskytne cyklistické i volnočasové oblečení pro všechny závodníky a realizační týmy.

jaaal 1

„Nového dodavatele oblečení jsme začali vybírat za jedním konkrétním účelem – zajistit, aby náš tým mohl nadále podávat výkony na té nejvyšší úrovni. Proto jsme hledali partnera, který poskytne kvalitní a inovativní oblečení a stejně tak bude schopen reagovat na okamžité požadavky našich sportovců a realizačního týmu,“ uvedl výkonný ředitel Britského svazu Jamie Obank.

jaaaaaaaaaaaaaal5

„Kalas nejenže je schopen vyhovět všem našim vytyčeným cílům, ale pomůže nám posílit i naší reputaci na popředí špičkové cyklistiky napříč všemi olympijskými disciplínami. Obě strany se opravdu velice těší na vzájemnou spolupráci a vývoj nových produktů,“ dodal.

jaaaaal2

„Je to významný okamžik v historii naší firmy. Je pro nás velkou ctí, že Britský cyklistický svaz upřednostnil nás před některými slavnějšími značkami. Jedná se o unikátní a zajímavou spolupráci pro obě strany a my jsme plně odhodláni s nimi vyvíjet nové produkty. Těšíme se, až začátkem ledna společně kompletně odhalíme nový design dresů britského týmu. Věříme, že mezi fanoušky bude velice oblíbený,“ prohlásil jednatel a spolumajitel firmy KALAS Jakub Věncek.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.