SuperCycling.cz

Kalas bude do OH v Tokiu oblékat Čechy i Brity

17. 12. 2017, 14:51

Táborská firma Kalas Sportswear, tradiční výrobce cyklistického oblečení, uzavřela novou smlouvu s českou reprezentací až do olympijských her v Tokiu 2020. Vedle reprezentace České republiky bude Kalas oblékat i Brity, s nimiž byla čtyřletá smlouva podepsána již vloni.

las1

Kalas je partnerem cyklistických reprezentačních výběrů ČR už od roku 1990. „Český svaz cyklistiky na konci léta vyvěsil žádost o nabídky na podporu reprezentace všech disciplín. Firma Kalas podala nabídku nejlepší, tudíž jsme začali jednat o prodloužení spolupráce,“ řekl generální sekretář Českého svazu cyklistiky Stanislav Kozubek.

„V celosvětovém měřítku je unikátní, sponzorovat jakýkoliv tým přes dvacet let a my se pomalu blížíme k třicetiletému výročí. Doufám, že mi čeští závodníci budou dělat stejně velkou radost jako v minulých letech a naše firma bude nadále stát na nejvyšších stupních největších závodů na světě,“ uvedl zakladatel firmy pan Čestmír Kalaš.

„Firma Kalas si vybrala českou reprezentaci hlavně díky tomu, že má velice úspěšné závodníky. Nebylo to pouze z nostalgie, ale zasloužili si to i svými úspěchy. Následující tři roky tak budeme zabezpečovat nejen českou reprezentaci, ale i britskou federaci. Ve spolupráci s nejlepšími závodníky a za pomoci nejnovější technologie vyvíjíme nové produkty, takže obě federace budou moci využívat komfort těch nejlepších materiálů a trendů na trhu,“ doplnil František Raboň, marketingový ředitel KALAS Sportswear. 

Kromě oblečení reprezentantů všech disciplín a kategorií bude společnost Kalas také hlavním partnerem Českého poháru na silnici v roce 2018, který tak ponese název Kalas cup. 

 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.