SuperCycling.cz

Firma Kalas představila aerodynamickou kolekci AERO

24. 2. 2019, 08:49

Firma KALAS Sportswear přichází na trh s další novinkou - kolekcí Aero. Ta vznikla s jediným cílem: dosáhnout snížení odporu vzduchu v hlavních cyklistických disciplínách.

ornifotka

Do kolekce byly pečlivě vybrány látky, které tento účel splnily a daly tak vzniknout aerodynamickým dresům, celorozepínacím kombinézám s kapsami nebo časovkářským kombinézám, které pomohli navrhnout mistři světa ve stíhacím závodě. Nechybí ani důležité doplňky jako aero ponožky a rukavice.

AERO Dres - silnice, MTB

Za použití velice lehkých a prodyšných látek vznikl dres v aerodynamickém střihu, navržen s kratším předním dílem, aby lépe seděl v zalehnuté pozici. Dres disponuje velice kvalitním zipem, se kterým se dá snadno manipulovat jednou rukou.

lojzaaaaa

Pro lepší aerodynamický odpor jsou u dresu prodloužené rukávy, které jsou zakončeny neviditelnou páskou a dokonale přilnou k paži.

AERO Kombinéza krátký rukáv - silnice, MTB

I během silničního závodu nebo závodu horských kol můžete získat všechny výhody aerodynamické kombinézy. Speciálně navržená kombinéza na vytrvalostní disciplíny bude sloužit jako druhá kůže a vy se můžete plně koncentrovat na svůj výkon.

aerokombi

Jednou z hlavních výhod kombinézy je celorozepínací zip, díky němuž se snadněji obléká a v případě nutnosti usnadní proces malé potřeby. Je navržena na vytrvalostní disciplíny, a proto na zádech disponuje třemi kapsami na energetické doplňky.

aerokombi34

Spodní část kombinézy je vyrobena z našeho kompresního materiálu Goffrato, který zajistí perfektní pohodlí, zatímco elastická a lehká látka Brios v kombinaci s inovativním materiálem Lycra Speed na rukávech se postará o snížení odporu vzduchu.

AERO Kombinéza dlouhý rukáv - časovka, dráha

Kombinéza se skládá ze dvou pečlivě vybraných aerodynamických materiálů, které byly testovány na dráze mistry světa ve stíhacím závodě a dosáhly nejlepších výsledků.

dlouhyaero

Integrovaná kapsa na zádech napomáhá snížit odpor vzduchu a zamezí poškození kombinézy od připínacích špendlíků. Nohavice a kombinézy jsou zakončené vnitřní silikonovou páskou a zajistí dokonalé přilnutí.

AERO Rukavice - časovka, silnice, dráha

Díky prodlouženým Aero rukavicím budete efektivně rozrážet vzduch již od samého začátku. Jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako hlavní díly našich kombinéz, a tím zajistí plynulejší proudění vzduchu v oblasti rukou.

rukaviceaeroooo

Očka na prstech se postarají o snadnější sundání rukavice, zatímco pěnová výstelka zajistí pohodlnější úchop.

AERO Ponožky - časovka, silnice, dráha

Horní část ponožek je vyrobena ze stejného materiálu jako hlavní díly našich kombinéz Sonic, a tím zajistí plynulejší proudění vzduchu v oblasti kotníků a spodní částí lýtek.

fusekleee

Lem ponožek je zakončen přiléhavou páskou pro dokonalé přilnutí, zatímco stříbro v jádru vlákna zajistí spolehlivý odvod potu.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.