SuperCycling.cz

Britové odhalili podobu dresů od firmy Kalas

5. 1. 2017, 18:57

Britský svaz cyklistiky odhalil novou podobu svého oblečení, které budou hájit reprezentanti Velké Británie v sezóně 2017. Výrobcem dresů je česká firma KALAS Sportswear.

novjsidresss

Právě tato táborská firma byla v listopadu představena jako oficiální dodavatel oblečení pro tým Velké Británie, jemuž dodá cyklistické a civilní oblečení pro následující čtyři roky.

Nové oblečení, které budou nosit jezdci všech disciplín, skýtá tradiční prvky vycházející z vlajky Spojeného království v kombinaci s národní mapou v kamuflážním vzoru. Upnutý střih a elastický materiál závodního dresu Razor z nové kolekce KALAS harmonicky završuje celkový dojem designu britského národního týmu.

„Spolupráce s Britským svazem nám otevírá zajímavé příležitosti, jak uplatnit naše dovednosti v plném rozsahu. Kvalitní cyklistické oblečení vyrábíme již přes více než 25 let a všechny naše nabyté zkušenosti jsme promítli do modelové řady 2017, která bude dostupná i pro fanoušky týmu,“ řekl jednatel a spolumajitel firmy KALAS Jakub Věncek.

 „Je nám potěšením spolupracovat s firmou KALAS Sportswear. Od samého začátku zcela chápou naše požadavky na nejkvalitnější cyklistické oblečení. To, že máme tak zkušeného a spolehlivého dodavatele oblečení, má pro náš tým neocenitelný význam,“ prohlásil hlavní kouč British Cycling Iain Dyer.

Nová výbava britského týmu bude k dostání i pro české fanoušky na e-shopu KALAS začátkem března.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.