SuperCycling.cz

Na Czech Tour přijedou s Lampre i Ulissi a Modolo!

8. 8. 2016, 14:46

Diego Ulissi, jedna z největších hvězd stáje Lampre-Merida, přijede s italským týmem na Czech Cycling Tour, která startuje ve čtvrtek 11. srpna!

Diego Ulissi vyhrává etapu na letošním Giru.

Diego Ulissi vyhrává etapu na letošním Giru.

Vedení týmu dnes potvrdilo osmičlennou sestavu, v níž jsou kromě lídra Ulissiho ještě skvělý spurtér Sacha Modolo, dále účastník letošní Tour Davide Cimolai, Marko Kump, Manuele Mori, Simone Petilli, Číňan Xu Gang a Chun Kai Feng z Taiwanu.

Tým Lampre-Merida bude mít na Czech Tour premiéru, spolu s ním se v nejvýznamnějším českém závodě představí z WorldTour ještě stáj Cannondale-Drapac.

Zatímco sestava americké stáje ještě zveřejněna nebyla, Lampre ji dnes oznámilo a je vidět, že Czech Tour berou hodně vážně.

Sedmadvacetiletý Ulissi bude určitě největší hvězdou závodu. Vítěz etapy na letošním Giru (celkem už jich má na kontě 6), kde skončil celkově 21., má spíš pověst specialisty na úniky, ale jde rovněž o velmi dobrého vrchaře, který bude patřit k favoritům minimálně na pódiové umístění. Skvělou formu prokázal před pár dny na španělské jednorázovce Circuito de Getxo, kterou vyhrál před S. Yatesem a Herradou.

Modolo letos vybojoval vítězství v etapě Kolem Turecka, na Giru byl v etapách třikrát třetí a třetí skončil i v soutěži o zelený dres.

Czech Tour startuje ve čtvrtek týmovou časovkou ve Frýdku-Místku.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.