SuperCycling.cz

Mistrovský závod mužů a U23 startuje už v 8 hodin!

14. 6. 2016, 20:37

Českou cyklistiku čeká příští týden velká událost, společné mistrovství ČR a SR v Kyjově. Závod mužské elity s kategorií U23, který se jede 26. června, odstartuje kvůli televiznímu přenosu netradičně už v 8.00!

a-k-tomu-miskjed-2

Mistrovský silniční závod bude po více než 10 letech živě v televizi. Českému svazu cyklistiky se společně s pořadatelem závodu, CK DACOM PHARMA Kyjov, podařilo vyjednat přímý přenos nejdůležitější části závodu mužů a U23 od 11.00 živě na ČT sport. Již od 8.00 začne živé vysílání na webu Českého svazu cyklistiky. Původně plánovaný start v 8.15 se posouvá kvůli přímému přenosu o 15 min na 8:00.

Jedinečný zážitek čeká diváky přímo na trati. Celé dění závodu budou moci sledovat na velkoplošných obrazovkách. Jedna bude umístěna v Kyjově v prostoru startu a cíle. Další ve Strážovském kopci.

ak temu misiek 5566

Online stream časovky, která odstartuje závodem juniorek 23. 6. v 9.30 v Hodoníně, bude zajišťovat již tradiční partner cyklistiky, firma Techniserv IT.  Diváci budou moci sledovat závod na svých zařízeních připojených k internetu, ale také na velkoplošné obrazovce v Hodoníně. Odkazy na živé vysílání najdou na webu a Facebooku šampionátu.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.