Domácí zpravodajství

Kukrle druhý v časovce na Kleť

8. 9. 2018, 10:09

*Michael Kukrle* z týmu Elkov Author obsadil druhé místo v páteční etapě závodu Okolo jižních Čech, kterou byla časovka do vrchu z Českého Krumlova na Kleť dlouhou 10,7 km s převýšením 580 m. celý článek

Hník první ve Slatině, Zahálka celkovým vítězem

26. 8. 2018, 21:55

*Karel Hník* z týmu Pardus Tufo Prostějov vyhrál šestý závod Kalas Cupu ve Slatině. Druhý skončil úřadující mistr republiky *Josef Černý* (Elkov Author), třetí byl jeho stájový kolega *Matěj Zahálka*, který si zajistil s předstihem... celý článek

Rekordní Krušnoton zná své vítěze

13. 8. 2018, 20:03

V sobotu se v Ústeckém kraji uskutečnil 9. ročník silničního cyklistického závodu pro hobby jezdce, věhlasný a populární Krušnoton. Start i cíl je situován do lázeňského města Teplice, odkud vede cyklisty po nejkrásnějších a zároveň nejstrmějších stoupáních... celý článek

Zoidl vyhrál Czech Tour, Turek desátý

12. 8. 2018, 22:38

Prvním rakouským jezdcem, který dokázal vyhrát prestižní etapový závod druhé kategorie UCI Czech Cycling Tour, se stal *Riccardo Zoidl* ze stáje Felbermayr Simplon Wels. Nejlepším Čechem byl *Daniel Turek* (Israel Cycling Academy), jenž skončil... celý článek

Kukrle vyhrál doma královskou etapu Czech Tour!

11. 8. 2018, 22:08

*Michael Kukrle* z týmu Elkov Author vyhrál královskou etapu Czech Cycling Tour, která vedla z Mohelnice do Šternberku a měřila 178 km. Žlutý dres lídra bezpečně uhájil Rakušan *Riccardo Zoidl* ze stáje Felbermayr Simplon Wels, když... celý článek

Rekordní počet cyklistů na Krušnoton

10. 8. 2018, 06:20

V sobotu zažijí Teplice a celý Ústecký kraj svátek cyklistů. Na start 9. ročníku silničního maratonu Krušnoton, vedeného nejhezčími zákoutími Krušných hor a Českého středohoří, je přihlášeno přes 1200 amatérských cyklistů z 16... celý článek

Týmová časovka na Czech Tour pro BORA-hansgrohe

9. 8. 2018, 22:55

Týmovou časovku na 18,2 kilometrů v Uničově, která otevřela letošní ročník prestižního závodu Czech Cycling Tour, ovládl jediný ze startujících WorldTour týmů BORA-hansgrohe. Obhájci loňského prvenství, česká stáj Elkov Author, tentokrát neuspěla a obsadila až... celý článek

ME doma: hvězda Nosková i další skvělé výkony

16. 7. 2018, 12:36

Mistrovství Evropy kategorií U23 a juniorů v České republice je minulostí. Česká reprezentace se v Brně i Zlíně blýskla několika skvělými výsledky v čele s famózní *Nikolou Noskovou*, která získala titul v silničním závodě a k němu přidala bronz z časovky žen... celý článek

Topforex – Lapierre má titul z časovky družstev

5. 7. 2018, 06:58

Tým Topforex-Lapierre získal v Račicích titul mistra republiky v časovce družstev. Na stupně vítězů s ním vystoupili stříbrní závodníci Favoritu Brno, třetí skončil CK Příbram - Fany Gastro. Na startu chyběli závodníci nejlepší domácí profistáje Elkov Author, kteří... celý článek

Černý porazil Bártu a získal titul z časovky!

21. 6. 2018, 21:08

*Josef Černý* z týmu Elkov Author slaví premiérový titul z časovky. Pětinásobného šampióna *Jana Bártu,* svého současného stájového kolegu, porazil v Karlových Varech na 40kilometrové trati o 38 vteřin. Úspěch královéhradeckého týmu podtrhl třetím místem *Michael Kukrle*. celý článek