Talentovaní cyklisté *Michal Brázda* (19) a *Jan Kovář* (20), kteří v uplynulé sezóně působili v královéhradeckém týmu Whirlpool Author (nyní Elkov Author), byli 12. listopadu 2016 při mimosoutěžním odběru pozitivně testováni na zakázané látky stanozolol a clenbuterol.... celý článek

23. 11. 2016, 06:41

Už dnes večer bude v kongresovém centru PVA EXPO Praha Letňany vyhlášen Král české cyklistiky za rok 2016. Největším favoritem 52. ročníku ankety Českého svazu cyklistiky je biker *Jaroslav Kulhavý*, majitel stříbra z olympiády v Riu. celý článek

Titul z týmové časovky pro Whirlpool Author

28. 9. 2016, 23:00

Whirlpool Author získal titul na mistrovství republiky v týmové časovce v Březnici u Příbrami. Těsně druhá, o pouhých 9 vteřin, skončila na 64 km dlouhé trati sestava Favoritu Brno posílená o Daniela Turka, bronz bral tým... celý článek

Tratnik obhájil triumf na East Bohemia Tour

11. 9. 2016, 08:48

Vítězem druhého ročníku závodu East Bohemia Tour se stal Slovinec *Jan Tratnik* z týmu Amplatz BMC. Druhý v celkovém hodnocení skončil Španěl *Martinez Francesco Zurita* (Team Vorarlberg), třetí pozice patří Němci *Maxi Kanterovi* (Team... celý článek

Kaňkovský ovládl VC města Hradec Králové

8. 9. 2016, 22:08

Cyklistické Velké ceně města Hradec Králové vládne *Alois Kaňkovský.* Závodník týmu Whirlpool Author ovládl nejstarší městské kritérium na českém území, 51. ročník závodu v okolí Ulrichova náměstí suverénním závěrečným spurtem před *Františkem Sisrem* (Klein Constantia)... celý článek

East Bohemia Tour startuje už příští týden

3. 9. 2016, 07:58

Druhý zářijový týden se Královéhradecký kraj oblékne do cyklistického. Podobně jako v loňské sezóně naváže na tradiční kritérium, Velkou cenu města Hradce Králové, etapový závod East Bohemia Tour zařazený do 2. kategorie UCI Europe... celý článek

Modolo vyhrál etapu v Uničově, do žlutého Wippert

12. 8. 2016, 20:55

Dvojice týmů WorldTour Lampre-Merida a Cannondale-Drapac zatím vládne osmému ročníku Czech Cycling Tour. Druhou etapu z Olomouce do Uničova dlouhou 177 kilometrů vyhrál ve spurtu prakticky celého startovního pole skvělý italský sprinter *Sacha Modolo*... celý článek

Kreuziger nakonec Vueltu odpískal

4. 8. 2016, 19:18

Měl startovat na Vueltě, čímž zdůvodňoval svou neúčast na olympiádě v Riu, ale *Roman Kreuziger* na španělskou Grand Tour nakonec nepojede. Místo toho dá až do konce sezóny přednost šesti jednorázovkám a zvažuje i start... celý článek

Kreuziger zářil a je poprvé domácím šampiónem!

26. 6. 2016, 13:43

Ve třiceti letech získal *Roman Kreuziger* první titul mistra republiky v silničním závodě jednotlivců mezi elitou. Pro vysněné zlato si dojel díky nástupu necelé dva kilometry před cílem. Úspěch barev stáje Tinkoff podtrhl slovenským titulem... celý článek

Bárta popáté nevyhrál, nad jeho síly byl König

23. 6. 2016, 21:33

*Leopold König* ukončil čtyřletou nadvládu *Jana Bárty* na domácím časovkářském trůnu. Na pátý titul v řadě cyklista stáje Bora-Argon 18 nedosáhl. Dnes se musel sklonit před vloni druhým Königem ze Sky, který získal svůj první... celý článek